| Gewicht | 22.3 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 61.99mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 51.99mm |
| Beroerte | 94.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000110 |
| Hoogte verpakking | 185,00mm |
| Lengte verpakking | 745,00mm |
| Gewicht verpakking | 23760.00g |
| Verpakking Breedte | 171,00mm |