| Gewicht | 20.4 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 54.99mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 47.99mm |
| Beroerte | 84.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000021 |
| Hoogte verpakking | 181,00mm |
| Lengte verpakking | 740,00mm |
| Gewicht verpakking | 21632.00g |
| Verpakking Breedte | 170,00mm |