| Gewicht | 10.5 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 49.98mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 44.98mm |
| Beroerte | 82.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000797 |
| Hoogte verpakking | 185,00mm |
| Lengte verpakking | 740,00mm |
| Gewicht verpakking | 11202.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |