| Gewicht | 18.5 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 56.99mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 51.99mm |
| Beroerte | 77.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000036 |
| Hoogte verpakking | 186,00mm |
| Lengte verpakking | 740,00mm |
| Gewicht verpakking | 18456.00g |
| Verpakking Breedte | 388,00mm |