| Gewicht | 20.5 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 54.99mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 47.99mm |
| Beroerte | 87.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000019 |
| Hoogte verpakking | 186,00mm |
| Lengte verpakking | 742,00mm |
| Gewicht verpakking | 20926.00g |
| Verpakking Breedte | 181,00mm |