| Gewicht | 14.2 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 54.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 47.80mm |
| Beroerte | 98.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000016 |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 743,00mm |
| Gewicht verpakking | 14876.00g |
| Verpakking Breedte | 392,00mm |