| Gewicht | 15.5 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 54.80mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 48.00mm |
| Beroerte | 93.00mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000094 |
| Hoogte verpakking | 189,00mm |
| Lengte verpakking | 738,00mm |
| Gewicht verpakking | 16888.00g |
| Verpakking Breedte | 169,00mm |