| Gewicht | 13.8 kg |
|---|---|
| Tijdschrift | 54.00mm |
| Type materiaal | 4340 Billet |
| Staaf Tijdschrift | 47.80mm |
| Beroerte | 92.80mm |
| Merk | ZRP |
| GTIN | 00009890000009 |
| Hoogte verpakking | 182,00mm |
| Lengte verpakking | 741,00mm |
| Gewicht verpakking | 14450.00g |
| Verpakking Breedte | 351,00mm |