| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 286deg |
| Duur Opname | 286deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-6000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.79mm |
| TDC inlaathoogte | 2.84mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 33deg |
| Timing Inlaat | 33 – 73deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.45mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.27mm |
| Klepinlaatspeling | 0.40mm |
| Klep inlaathoogte | 11.32mm |
| Merk | Piper Cams |