| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 252deg |
| Duur Opname | 256deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.53mm |
| TDC inlaathoogte | 0.60mm |
| Timing Uitlaat | 56 – 16deg |
| Timing Inlaat | 18 – 58deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.34mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 8.69mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 84,00mm |
| Lengte verpakking | 571,00mm |
| Gewicht verpakking | 4924.00g |
| Verpakking Breedte | 132,00mm |