| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.60mm |
| TDC inlaathoogte | 1.82mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 22deg |
| Timing Inlaat | 24 – 60deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.87mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.87mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 84,00mm |
| Lengte verpakking | 569,00mm |
| Gewicht verpakking | 4998.00g |
| Verpakking Breedte | 123,00mm |