| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige uitlaatlift | 112deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1500-6000rpm |
| Timing Uitlaat | 66 – 22deg |
| Timing Inlaat | 22 – 66deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.32mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.66mm |
| Klepinlaatspeling | 0.27mm |
| Klep inlaathoogte | 10.71mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 63,00mm |
| Lengte verpakking | 570,00mm |
| Gewicht verpakking | 3352.00g |
| Verpakking Breedte | 84,00mm |