| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 328deg |
| Duur Opname | 328deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 4000-8000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 5.28mm |
| TDC inlaathoogte | 5.33mm |
| Timing Uitlaat | 86 – 62deg |
| Timing Inlaat | 62 – 86deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 13.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 13.13mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 67,00mm |
| Lengte verpakking | 572,00mm |
| Gewicht verpakking | 3054.00g |
| Verpakking Breedte | 84,00mm |