| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 288deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.48mm |
| TDC inlaathoogte | 3.48mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 36deg |
| Timing Inlaat | 40 – 68deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.25mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.68mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 568,00mm |
| Gewicht verpakking | 4456.00g |
| Verpakking Breedte | 124,00mm |