| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 296deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.48mm |
| TDC inlaathoogte | 3.53mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 40deg |
| Timing Inlaat | 40 – 76deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.77mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.82mm |
| Merk | Piper Cams |