| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 3500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.62mm |
| TDC inlaathoogte | 1.13mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 60deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.00mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 8.89mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 84,00mm |
| Lengte verpakking | 571,00mm |
| Gewicht verpakking | 4974.00g |
| Verpakking Breedte | 130,00mm |