| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.40mm |
| TDC inlaathoogte | 2.45mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 32deg |
| Timing Inlaat | 32 – 68deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.48mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.76mm |
| Klepinlaatspeling | 0.43mm |
| Klep inlaathoogte | 10.81mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 569,00mm |
| Gewicht verpakking | 3428.00g |
| Verpakking Breedte | 84,00mm |