| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 3500-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.85mm |
| TDC inlaathoogte | 5.26mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 40deg |
| Timing Inlaat | 48 – 72deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.32mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 13.13mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 568,00mm |
| Gewicht verpakking | 4180.00g |
| Verpakking Breedte | 124,00mm |