| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.14mm |
| TDC inlaathoogte | 1.60mm |
| Timing Uitlaat | 56 – 20deg |
| Timing Inlaat | 24 – 60deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.18mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 9.71mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 570,00mm |
| Gewicht verpakking | 4600.00g |
| Verpakking Breedte | 122,00mm |