| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 278deg |
| Duur Opname | 278deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2600-7800rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 65 – 33deg |
| Timing Inlaat | 33 – 65deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.13mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.13mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 86,00mm |
| Lengte verpakking | 570,00mm |
| Gewicht verpakking | 4282.00g |
| Verpakking Breedte | 137,00mm |