| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 312deg |
| Duur Opname | 312deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 3000-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.86mm |
| TDC inlaathoogte | 3.91mm |
| Timing Uitlaat | 84 – 48deg |
| Timing Inlaat | 48 – 84deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.80mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.85mm |
| Merk | Piper Cams |