| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 304deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3200-8600rpm |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 440"mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.61mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 86,00mm |
| Lengte verpakking | 571,00mm |
| Gewicht verpakking | 4738.00g |
| Verpakking Breedte | 135,00mm |