| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 115deg |
| Volledige inlaatlift | 126deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.37mm |
| TDC inlaathoogte | 0.46mm |
| Timing Uitlaat | 73 – 23deg |
| Timing Inlaat | 14 – 86deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 11.23mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 125,00mm |
| Lengte verpakking | 573,00mm |
| Gewicht verpakking | 6920.00g |
| Verpakking Breedte | 168,00mm |