| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 312deg |
| Duur Opname | 312deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 3200-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.52mm |
| TDC inlaathoogte | 4.57mm |
| Timing Uitlaat | 80 – 52deg |
| Timing Inlaat | 52 – 80deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.40mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.45mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 12.45mm |
| Merk | Piper Cams |