| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 266deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.04mm |
| TDC inlaathoogte | 1.50mm |
| Timing Uitlaat | 56 – 20deg |
| Timing Inlaat | 27 – 59deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 8.89mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 8.89mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 84,00mm |
| Lengte verpakking | 569,00mm |
| Gewicht verpakking | 4208.00g |
| Verpakking Breedte | 124,00mm |