| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 296deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 4000-9000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.63mm |
| TDC inlaathoogte | 4.09mm |
| Timing Uitlaat | 72 – 44deg |
| Timing Inlaat | 48 – 72deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.68mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.99mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 84,00mm |
| Lengte verpakking | 570,00mm |
| Gewicht verpakking | 4636.00g |
| Verpakking Breedte | 123,00mm |