| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 252deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige inlaatlift | 109deg |
| Power Band | 1000-5500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.01mm |
| TDC inlaathoogte | 1.06mm |
| Timing Uitlaat | 55 – 17deg |
| Timing Inlaat | 17 – 55deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.60mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.65mm |
| Klepinlaatspeling | 0.55mm |
| Klep inlaathoogte | 9.65mm |
| Merk | Piper Cams |