| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 280deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2500-6700rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.18mm |
| TDC inlaathoogte | 2.23mm |
| Timing Uitlaat | 66 – 34deg |
| Timing Inlaat | 34 – 66deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.05mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 11.05mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 65,00mm |
| Lengte verpakking | 573,00mm |
| Gewicht verpakking | 3136.00g |
| Verpakking Breedte | 85,00mm |