| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige uitlaatlift | 100deg |
| Volledige inlaatlift | 128deg |
| Power Band | 2500-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.39mm |
| TDC inlaathoogte | 0.27mm |
| Timing Uitlaat | 52 – 32deg |
| Timing Inlaat | 10 – 86deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.91mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.67mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 569,00mm |
| Gewicht verpakking | 3540.00g |
| Verpakking Breedte | 127,00mm |