| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 288deg |
| Duur Opname | 286deg |
| Volledige uitlaatlift | 99deg |
| Volledige inlaatlift | 99deg |
| Power Band | 2000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.43mm |
| TDC inlaathoogte | 3.73mm |
| Timing Uitlaat | 63 – 45deg |
| Timing Inlaat | 44 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.30mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.32mm |
| Merk | Piper Cams |