| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 264deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2300-7600rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.43mm |
| TDC inlaathoogte | 1.48mm |
| Timing Uitlaat | 60 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 60deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.68mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 8.73mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 86,00mm |
| Lengte verpakking | 720,00mm |
| Gewicht verpakking | 6638.00g |
| Verpakking Breedte | 123,00mm |