| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 256deg |
| Duur Opname | 264deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-7500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.97mm |
| TDC inlaathoogte | 1.07mm |
| Timing Uitlaat | 58 – 18deg |
| Timing Inlaat | 22 – 62deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.84mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.09mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 87,00mm |
| Lengte verpakking | 571,00mm |
| Gewicht verpakking | 6394.00g |
| Verpakking Breedte | 125,00mm |