| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 292deg |
| Duur Opname | 292deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 76 – 36deg |
| Timing Inlaat | 36 – 76deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 10.16mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 66,00mm |
| Lengte verpakking | 570,00mm |
| Gewicht verpakking | 2634.00g |
| Verpakking Breedte | 83,00mm |