| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 252deg |
| Duur Opname | 252deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2700-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.52mm |
| TDC inlaathoogte | 1.52mm |
| Timing Uitlaat | 56 – 16deg |
| Timing Inlaat | 16 – 56deg |
| pa_type | Group A |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.41mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 10.41mm |
| Merk | Piper Cams |