| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 286deg |
| Duur Opname | 286deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.74mm |
| TDC inlaathoogte | 2.74mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 39deg |
| Timing Inlaat | 39 – 67deg |
| pa_type | Rally Race |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 11.33mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 11.33mm |
| Merk | Piper Cams |