| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 1000-5000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.37mm |
| TDC inlaathoogte | 1.37mm |
| Timing Uitlaat | 68 – 24deg |
| Timing Inlaat | 24 – 68deg |
| pa_type | Mild Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.67mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.67mm |
| Merk | Piper Cams |