| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 270deg |
| Duur Opname | 278deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 65 – 25deg |
| Timing Inlaat | 29 – 69deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.47mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.28mm |
| Merk | Piper Cams |