| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 274deg |
| Duur Opname | 282deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.50mm |
| TDC inlaathoogte | 2.08mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 27deg |
| Timing Inlaat | 31 – 71deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 10.16mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 10.41mm |
| Merk | Piper Cams |