| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 104deg |
| Power Band | 4500-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 4.57mm |
| TDC inlaathoogte | 4.62mm |
| Timing Uitlaat | 76 – 44deg |
| Timing Inlaat | 46 – 74deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 12.19mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 12.19mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 84,00mm |
| Lengte verpakking | 570,00mm |
| Gewicht verpakking | 4908.00g |
| Verpakking Breedte | 124,00mm |