| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 276deg |
| Duur Opname | 276deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 2500-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.53mm |
| TDC inlaathoogte | 1.73mm |
| Timing Uitlaat | 71 – 25deg |
| Timing Inlaat | 26 – 70deg |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.14mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 9.19mm |
| Merk | Piper Cams |