| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 280deg |
| Volledige uitlaatlift | 108deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 3800-9000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.64mm |
| TDC inlaathoogte | 0.89mm |
| Timing Uitlaat | N/A |
| Timing Inlaat | N/A |
| pa_type | Rally |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.51mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 8.51mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 572,00mm |
| Gewicht verpakking | 3870.00g |
| Verpakking Breedte | 128,00mm |