| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 278deg |
| Duur Opname | 278deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1500-6200rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.52mm |
| TDC inlaathoogte | 2.24mm |
| Timing Uitlaat | 69 – 29deg |
| Timing Inlaat | 29 – 69deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.67mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.72mm |
| Merk | Piper Cams |