| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 282deg |
| Duur Opname | 282deg |
| Volledige uitlaatlift | 106deg |
| Volledige inlaatlift | 106deg |
| Power Band | 2800-7800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 2.80mm |
| TDC inlaathoogte | 3.66mm |
| Timing Uitlaat | 67 – 35deg |
| Timing Inlaat | 35 – 67deg |
| pa_type | Group A |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 10.60mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.38mm |
| Merk | Piper Cams |