| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 260deg |
| Duur Opname | 248deg |
| Volledige uitlaatlift | 112deg |
| Volledige inlaatlift | 112deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.83mm |
| TDC inlaathoogte | 0.74mm |
| Timing Uitlaat | 62 – 18deg |
| Timing Inlaat | 12 – 56deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 9.33mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.30mm |
| Merk | Piper Cams |