| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 272deg |
| Duur Opname | 272deg |
| Volledige inlaatlift | 108deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 1.52mm |
| TDC inlaathoogte | 1.57mm |
| Timing Uitlaat | 64 – 28deg |
| Timing Inlaat | 28 – 64deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.68mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 11.73mm |
| Merk | Piper Cams |