| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 284deg |
| Duur Opname | 284deg |
| Volledige uitlaatlift | 107deg |
| Volledige inlaatlift | 107deg |
| Power Band | 2500-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 69 – 35deg |
| Timing Inlaat | 35 – 69deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.35mm |
| Klep Uitlaathoogte | 9.65mm |
| Klepinlaatspeling | 0.35mm |
| Klep inlaathoogte | 9.65mm |
| Merk | Piper Cams |