| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 268deg |
| Duur Opname | 268deg |
| Volledige inlaatlift | 109deg |
| Power Band | 2000-6500rpm |
| TDC Uitlaatlift | N/A |
| TDC inlaathoogte | N/A |
| Timing Uitlaat | 63 – 25deg |
| Timing Inlaat | 25 – 63deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.64mm |
| Klepinlaatspeling | 0.25mm |
| Klep inlaathoogte | 8.64mm |
| Merk | Piper Cams |