| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 240deg |
| Duur Opname | 250deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 1800-6800rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.29mm |
| TDC inlaathoogte | 0.43mm |
| Timing Uitlaat | 50 – 10deg |
| Timing Inlaat | 15 – 55deg |
| pa_type | Fast Road |
| Klep Uitlaatspeling | Hydraulic |
| Klep Uitlaathoogte | 8.34mm |
| Klepinlaatspeling | Hydraulic |
| Klep inlaathoogte | 9.00mm |
| Merk | Piper Cams |