| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 300deg |
| Duur Opname | 300deg |
| Volledige uitlaatlift | 104deg |
| Volledige inlaatlift | 102deg |
| Power Band | 4000-8500rpm |
| TDC Uitlaatlift | 3.71mm |
| TDC inlaathoogte | 4.75mm |
| Timing Uitlaat | 74 – 46deg |
| Timing Inlaat | 48 – 72deg |
| pa_type | Race |
| Klep Uitlaatspeling | 0.30mm |
| Klep Uitlaathoogte | 11.05mm |
| Klepinlaatspeling | 0.30mm |
| Klep inlaathoogte | 11.73mm |
| Merk | Piper Cams |
| Hoogte verpakking | 85,00mm |
| Lengte verpakking | 568,00mm |
| Gewicht verpakking | 4830.00g |
| Verpakking Breedte | 125,00mm |