| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Duur Uitlaat | 240deg |
| Duur Opname | 240deg |
| Volledige uitlaatlift | 110deg |
| Volledige inlaatlift | 110deg |
| Power Band | 2000-7000rpm |
| TDC Uitlaatlift | 0.36mm |
| TDC inlaathoogte | 0.41mm |
| Timing Uitlaat | 50 – 10deg |
| Timing Inlaat | 10 – 50deg |
| pa_type | Ultimate Road |
| Klep Uitlaatspeling | 0.25mm |
| Klep Uitlaathoogte | 8.80mm |
| Klepinlaatspeling | 0.20mm |
| Klep inlaathoogte | 8.85mm |
| Merk | Piper Cams |